O firmie

PRObuild group Sp. z o.o.

to dynamicznie rozwijająca się firma projektowo - wykonawcza specjalizująca się w generalnym wykonawstwie inwestycji budowlanych. Zdobyte doświadczenie zarządu spółki w zakresie projektowania architektonicznego i prowadzenia budów daje duże możliwości na rynku budowlanym w przygotowywaniu inwestycji i ich realizacji.

Wyszkolona kadra zatrudnionych specjalistów oraz odpowiednio dobrana metoda zarządzania i organizacji pracy tworzy silny zespół umożliwiający podjęcia się dużych inwestycji.

Dysponujemy własnym zapleczem sprzętowym, dzięki czemu powierzone nam prace przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem, a sprawna logistyka i długoletnia współpraca z dostawcami i producentami materiałów budowlanych pozwala zaoferować konkurencyjne ceny wykonywanych robót budowlanych.

Posiadając własną jednostkę projektową LMarchitekt przygotowujemy Inwestycje budowlane od koncepcji architektonicznej, poprzez wykonanie projektu budowlanego i uzyskania pozwolenia na budowę. Prowadzimy proces budowlany od początku fazy projektowej do zakończenia prac budowlanych. Całościowy nadzór w każdym etapie przebiegu inwestycji daje nam pełną gwarancję jej powodzenia.